Serwis i przegląd techniczny sprężarek powietrza

Nasza firma świadczy fachowe usługi z zakresu serwisu sprężarek, zarówno gwarancyjnego, jak i pogwarancyjnego, a także przeglądów technicznych.
Działamy na terenie całego kraju, co pozwala nam na dotarcie do każdego z naszych Klientów.

Serwis kompresorów śrubowych ALMIG i ATMOS

Do naszych podstawowych zajęć należy serwis kompresorów śrubowych ALMIG i ATMOS. Wykonujemy również remonty wszystkich producentów sprężarkowych.

Naszą specjalnością są urządzenia do uzdatniania sprężonego powietrza. Zajmujemy się naprawami urządzeń chłodniczych oraz adsorpcyjnych, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu w tej branży oraz wysokich kwalifikacjach.

Korzystamy z najlepszych części zamiennych i eksploatacyjnych do wielu dostępnych typów takich elementów, jak osuszacze, filtry sieciowe, separatory olej/woda, a także wielu innych części, które składają się na pełen system uzdatniania sprężonego powietrza. Posiadamy dostęp do produktów renomowanych marek, odznaczających się niezawodnością i długotrwałą żywotnością.

Naprawa kompresorów śrubowych na terenie całego kraju 

Dysponujemy własnym magazynem części zamiennych i eksploatacyjnych do różnych znajdujących się na rynku typów kompresorów śrubowych, co zapewnia szybką realizację naprawy sprężarek. Dzięki zastosowaniu materiałów od cenionych producentów proponowane przez nas rozwiązania są niezwykle trwałe. Trafnie dobierzemy wkład filtracyjny do filtra sieciowego urządzenia, by uzyskać największą wydajność.

Staramy się działać jak najszybciej, by sprawnie reagować na potrzeby naszych Klientów. Czas naszej reakcji na zgłoszenie to 24 godziny – do tego czasu mogą Państwo liczyć na fachową obsługę i serwis kompresorów. Oferujemy podpisywanie stałych umów z naszą firmą, co pozwoli w każdej chwili korzystać ze sprawnych usług. Dzięki współpracy z wieloma punktami naprawczymi, znajdującymi się w różnych miejscach kraju, możemy zapewnić krótki czas realizacji zleceń.

 

2022-07-12