Firma ATMOPOL oferuje Państwu kompletne stacje sprężonego powietrza. Posiadamy swoich wieloletnich partnerów handlowych z Czech, Niemiec, Włoch i Belgii. Naszym głównym celem jest właściwy oraz najbardziej ekonomiczny model układu sprężonego powietrza, który w sposób elastyczny jest kompatybilny z różnymi warunkami eksploatacji. Wprowadzamy zarówno do kompresorów jak i systemów uzdatniania sprężonego powietrza rozwiązania mające na celu maksymalizację oszczędności energii.


Oferujemy kompresory śrubowe wiodących światowych producentów. Nowością w są kompresory śrubowe z zabudowanym wewnątrz urządzenia osuszaczem adsorpcyjnym, regenerowanym na gorąco ciepłem odpadowym z kompresora. Innowacyjnym rozwiązaniem jest możliwość regulacji ciśnieniowego punktu rosy.


Wykonujemy instalacje sprężonego powietrza oraz inne instalacje sanitarne i przemysłowe z wykorzystaniem różnych technologii i materiałów. Nasza wiedza techniczna i zasoby pozwalają nam spełnić oczekiwania wymagających klientów


Nasz dział serwisowy wykonuje przeglądy i remonty kompresorów śrubowych wszystkich wiodących firm. Wykonujemy remonty i przeglądy systemów uzdatniania sprężonego powietrza w zakresie osuszaczy ziębniczych i adsorpcyjnych, filtrów sprężonego powietrza i drenów kondensatu.

2022-06-06